Bez obzira na okolnosti u kojima smo se našli, od našega Tjedna glazbe nismo odustali! Održali smo ga na virtualan način, što su izvrsno prihvatili i učenici i nastavnici, ali i brojni naši prijatelji, članovi obitelji i suradnici koji su nas vjerno pratili i “lajkali” naše aktivnosti tijekom cijeloga tjedna.

Čak smo Tjedan glazbe morali i produljiti, pa je tako umjesto pet trajao sedam dana! Objavili smo veliku foto-galeriju naših učenika kako vježbaju kod kuće, snimili smo sedam mini kolaž-koncerata s našim učenicima svih uzrasta, promovirali smo novi klavir koji je stigao u školu, predstavili učenike koji su ove školske godine izborili državna natjecanja… i još toga. O svemu tome možete i dalje pročitati na službenoj školskoj Facebook stranici.

A ovdje vam donosimo poveznice na sve mini koncerte. Uživajte!

Skip to content